Strefa B2B

Platforma B2B, którą wkrótce Państwu zaoferujemy, to miejsce tworzone z jednej strony dla łatwiejszego zarządzania współpracą z naszymi partnerami, z drugiej strony uproszczenie i ujednolicenie formy składania przez nich zamówień, kontrolowania stanów asortymentowych i procesów realizacji. Taka platforma to również forma katalogu z artykułami. To tu klient może zobaczyć pełną ofertę Aldex, wraz z ceną i odpowiednim opisem.

Współpraca z nami

Rozwój jest dla Nas niezwykle istotny, dlatego ciągle poszukujemy odpowiednich miejsc do ekspozycji i sprzedaży produktów naszej marki. Szukamy dystrybutorów oraz partnerów na terenie Polski i Europy, którym przyświeca idea promowania i wspierania nowoczesnego oświetlenia polskiej produkcji.

Dla architektów

Współpraca z architektami oraz dekoratorami wnętrz jest dla nas bardzo ważna. Aby ułatwić Wam pracę, udostępniamy bibliotekę naszych modeli 3D do wykorzystania w wizualizacjach. Najlepsze efekty współpracy można osiągnąć rozpoczynając rozmowy na wczesnym etapie projektowania dlatego zachęcamy do możliwie wczesnego kontaktu. Jeśli potrzebujesz modelu 3D lampy, który nie jest tutaj dostępny, zachęcamy do kontaktu mailowego.

 

Pobierz modele 3D Pobierz modele 3D
Lampa wisząca
Lampa stojąca
Lampa wisząca

Dopasujemy każdy produkt do Twoich potrzeb

Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w doborze lamp lub wykonamy zmiany w produkcie tak, żeby spełniał Twoje oczekiwania.

Wskaż produkty, w których mamy dokonać modyfikacje

Strzałka

Napisz do nas i powiedz nam, jak mamy dopasować nasze produkty

Strzałka

Wspólnie z Tobą przygotujemy potrzebne zmiany w produktach

Strzałka

Otrzymujesz dopasowane produkty najwyższej jakości

Strzałka

Modele 3D

Modele i specyfikacje do pobrania dostępne są na kartach produktowych oraz w tabeli poniżej.

Pliki do pobrania